ZAKPOL to marka z ponad 35-cio letnim doświadczeniem. Jesteśmy jednym z wiodących producentów ościeżnic metalowych w kraju.

Wykonujemy ościeżnice pod indywidualne wymagania inwestora. Nasze wyroby uzupełniają oferty znanych producentów drzwi drewnianych i metalowych w kraju i za granicą.

Cały zespół pracowników naszej firmy czuwa nad tym, aby klient był zadowolony ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Nasze atuty to solidność, szybka obsługa i duża elastyczność. Dysponujemy własnym transportem, co pozwala nam dotrzeć z towarem bardzo szybko bezpośrednio do odbiorcy. Dzięki inwestycjom oraz wrażliwości na potrzeby rynku, stale się rozwijamy wprowadzając nowe rozwiązania. Doskonaląc nasze produkty, zdecydowaliśmy się na rozwój w oparciu o potrzeby klienta, dostosowując nasze wyroby do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników końcowych. Naszymi klientami są producenci stolarki drewnianej i metalowej, firmy montażowe, dystrybutorzy materiałów budowlanych i duże sieci handlowe. Stale uczymy się, aby być lepszym i sprostać coraz większym wymaganiom stawianym przez rynek.

Produkujemy ościeżnice metalowe z blach ocynkowanych, czarnych lub laminowanych, w wersji monolitycznej, składane lub regulowane (dwuczęściowe), do zabudowy tradycyjnej lub szkieletowej.

Nasza nowoczesna lakiernia proszkowa pozwala na przygotowanie ościeżnic pomalowanych na gotowo, do montażu w wykończonych obiektach.

Nasze ościeżnice dopasowujemy praktycznie do wszystkich rodzai skrzydeł drzwiowych stosowanych w kraju i za granicą.

 

Sprawdź, czy sprostamy Twoim oczekiwaniom!

keywords: ościeżnice regulowane, ościeżnica, ościeżnice drzwiowe, ościeżnice metalowe, zakpol, lakiernia proszkowa, malarnia proszkowa, futryny, futryna, lakierowanie, ościeżnice inwestycyjne, framuga.

UWAGA ! W związku z nowelizacją Prawa Telekomunikacyjnego, informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies niezbędne do funkcjonowania serwisu. Informacje na temat cookies.

  Akceptacja