Lakierowanie proszkowe to metoda zabezpieczenia oczyszczonej powierzchni metalowej za pomocą farby proszkowej nanoszonej metodą napylenia elektrostatycznego. Proszek w wyniku procesu termicznej polimeryzacji stapia się w szczelną i jednorodną powłokę. Uzyskana w ten sposób powłoka charakteryzuje się w zależności od użytej farby proszkowej dobrymi własnościami mechanicznymi (np. odporność: chemiczna, na ścieranie, na zarysowanie) i dekoracyjnymi (kolor z palety RAL lub NCS, struktura, połysk itp.).

Technologia malowania proszkowego, z uwagi na brak emisji lotnych związków organicznych do atmosfery jest jedną z najbardziej przyjaznych dla środowiska naturalnego. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska, posiadają atesty pozwalające na kontakt z żywnością i wodą pitną. W procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników.

Przygotowanie powierzchni lakierowanej odbywa się w cyklu automatycznym, a cały proces uzyskiwania powłoki lakierniczej prowadzony jest w procesie ściśle kontrolowanym.

Lakierujemy proszkowo elementy o gabarytach:

 

dł. x szer. x wys.: 6 m x 1,1 m x 1,9 m

lub

dł. x szer. x wys.: 3,4 m x 2,4 m x 1,9 m

 

Lakierujemy elementy o większych gabarytach po uzgodnieniu technologii.

Istnieje możliwość pakowania i transportu.

Zapraszamy do korzystania z usług, w przypadku pytań prosimy o kontakt na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

keywords: malowanie proszkowe; lakierowanie proszkowe; lakiernia oława; malarnia proszkowa; lakiernia proszkowa; zakpol oława; ościeżnice malowane proszkowo; farba proszkowa; chemiczne przygotowanie powierzchni; malowanie dużych gabarytów

  Kliknij, aby zobaczyć: Zrealizowane inwestycje w kraju i na świecie.

Z uwagi na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) firma ZAKPOL Piotr Zakonek dokonała aktualizacji Polityki prywatności – czytaj dalej. Informacje na temat cookies.

  Akceptacja