Usługa lakierowania

Lakierowanie proszkowe

Lakierowanie proszkowe to metoda zabezpieczenia oczyszczonej powierzchni metalowej za pomocą farby proszkowej, nanoszonej metodą napylenia elektrostatycznego. Proszek w wyniku procesu termicznej polimeryzacji stapia się w szczelną i jednorodną powłokę. Uzyskana w ten sposób powłoka charakteryzuje się w zależności od użytej farby proszkowej dobrymi własnościami mechanicznymi (np. odporność: chemiczna, na ścieranie, na zarysowanie) i dekoracyjnymi (kolor z palety RAL lub NCS, struktura, połysk itp.).

Technologia malowania proszkowego, z uwagi na brak emisji lotnych związków organicznych do atmosfery jest jedną z najbardziej przyjaznych dla środowiska naturalnego. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska, posiadają atesty pozwalające na kontakt z żywnością i wodą pitną. W procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników.

Przygotowanie powierzchni lakierowanej odbywa się w cyklu automatycznym, a cały proces uzyskiwania powłoki lakierniczej prowadzony jest w procesie ściśle kontrolowanym.

Lakierujemy proszkowo elementy o gabarytach:

 

dł. x szer. x wys.: 6 m x 1,1 m x 1,9 m

lub

dł. x szer. x wys.: 3,4 m x 2,4 m x 1,9 m

 

Lakierujemy elementy o większych gabarytach po uzgodnieniu technologii. Istnieje możliwość pakowania i transportu.

Zapraszamy do korzystania z usług, na dole strony znajduje się formularz za pomocą którego można przesłać zapytanie ofertowe.

Złóż zapytanie ofertowe

Wyślij nam zapytanie ofertowe, odpowiadamy zazwyczaj w czasie do 48 godzin.

  Załącznik do zapytania (PDF, PNG, JPG, max. 10mb)

  Zapytanie ofertowe

  W celu wyceny zlecenia prosimy o przesłanie zapytania, klikając poniżej.

  Masz pytania?

  W celu uzyskania szczegółów oferty skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

  tel: +48 71 303 90 02
  email: biuro@zakpol.eu